Welcome Anonymous!
[Register] Register /  [Login] Login 
Propozycja zmian
Forum Index » Pomysły i uwagi
Author Message
Rob


Offline

Z tego co zauważyłem, przydałyby się opcje:

- dodawania komentarzy do spotkań
- usunięcie/anulowanie spotkania przez organizatora
- wypisanie się ze spotkania
- wiadomości prywatne
smilie
MagZeta


Offline

jestem za bo trzeba pisać nr telefonu lub mail a czytać nasze posty mogą osoby niezalogowane i można mieć problemy potem
Ravix


Offline

nie trzeba pisać nr. telefonu ani adresów mail
wystarczy precyzyjnie określić godzinę i miejsce spotkania oraz znak charakterystyczny do rozpoznania
Mia


Offline

Idea jest taka, ze wrzucasz spotkanie a inni ida albo nie, to nie jest portal spolecznosciowy - nie chodzi o pisanie na forum czy wiadomosci prywatnych, a o spotkanie sie na zywo, wiec dla mnie wiadomosci sa totalnie niepotrzebne. Komentarze tez za bardzo nie rozumiem czemu mialyby sluzyc. A Ravix ma racje, wystarczy napisac np. bede trzymac w rece balonik/misia itp.
Anulowanie tez nie za bardzo, bo jesli organizator sie rozmysli w ostatniej chwili to cale info zniknie. A jest szansa ze inni przyjda i bez organizatora sie spotkaja, nawet jesli on/ona nie bedzie ostatecznie mogl przyjsc.
Rob


Offline

A co z sytuacją jeżeli nie mogę przyjść, a już zaznaczyłem, że będę? Wiem, że tragedii nie ma ale jakoś chciałbym poinformować, że mnie nie będzie. Tak samo jeżeli nie mogę przyjść na daną godzinę/spóźnię się, miejsce nie jest dokładnie opisane/znane dla mnie to chciałbym się dopytać.
Mia


Offline

Obok jest czat, wszyscy go uzywaja wlasnie do tego celu.
Admin


Offline

Dzięki za pomysły. Niektóre fajne, nad innymi można się zastanowić.

- komentarze do spotkań
Jestem jak najbardziej za, nawet sam nad tym myślałem. Jest czat z boku, ale trochę się gubią te wiadomości. Tak wszystko byłoby czytelnie pod spotkaniem. Jeżeli będę miał czas to postaram się to zrobić.

- usuwanie spotkania
Nie jestem do tego przekonany. Zbyt dużo spotkań może być wystawianych bez przemyślenia i anulowanych. Zawsze można teraz napisać do mnie wiadomość i wtedy usuwam spotkanie albo dodaję do niego notkę.

- wypisanie się ze spotkania
Można, ale nie jest to aż tak ważne, a programista ma bardzo ograniczony czas smilie

- wiadomości prywatne
Zgadzam się tutaj z Mią. Zrobi się portal na którym ludzie będą sobie przesyłać prywatne wiadomości zamiast spotykać się na żywo.

- ukrywanie telefonu i maila dla niezarejestrowanych
Jeżeli ktoś będzie chciał dostać numer to może bez problemu szybko się zarejestrować. A tylko utrudni to kontakt niezarejestrowanym osobom.
Na poprzedniej wersji strony dane kontaktowe były usuwane po przeniesieniu spotkania do archiwum. I to chyba było najlepsze rozwiązanie. Postaram się je przywrócić.
 
Forum Index » Pomysły i uwagi
Go to: